Последните денови од месец јуни,Здружението на пензионери од Струга,организира Прв интернет-турнир во шах. По појавата на корновирусот не го остави имун ни ...
| | веќе видена

Наш редовен типувач од Струга го има топ-тикетот за денес откако викендов погодил 16 парови и си доби речиси 11.500 евра. Само со 20 денари влог, типувачот ...
| | веќе видена