Охрид, 19. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Во периодот од 16-ти до 18-ти февруари оваа година, на подрачјето на СВР Охрид се реализирани повеќе сообраќајни акциски ...
сите 3 | | | веќе видена